Asus VZ279Q Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VZ279Q (30 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Asus VZ279Q eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

VZ279-serie
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VZ279Q |
| Höjd: | 544 mm |
| Förpackningens bredd: | 689 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 480p, 576p, 720p, 960p, 1080i, 1080p |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | CB, CCC, CE, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSB, RoHS, TCO7.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), TUV |
| HDCP: | Ja |
| Bild-i-bild: | Nej |
| Miracast: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 3900 g |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Inbyggd subwoofer: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Spelläge: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Black, White |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 621 mm |
| Höjd (utan stativ): | 439.5 mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 621 mm |
| Djup (med stativ): | 210 mm |
| Höjd (med stativ): | 439.5 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Låddjup: | 117 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6000 g |
| Inbyggd kortläsare: | Nej |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 39.5 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 22 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| PC-ljud in: | Ja |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), VGA |
| Inget flimmer: | Ja |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Plug & Play-kompatibel: | Nej |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 24 - 83 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.2 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.311 x 0.311 mm |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Höjdjustering: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VZ279Q ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025