Asus PG221 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus PG221 (28 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus PG221 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

PG221 LCD Monitor
User Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | PG221 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 100 mm |
| Djup: | 100 mm |
| Höjd: | 35 mm |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP65 |
| Skärm diagonal: | 4 " |
| Upplösning: | 480 x 480 Pixels |
| Pekskärm: | Ja |
| DC-spänningsingång: | 12 V |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | UL/cUL, CB, CE, FCC, CCC, BSMI, Gost-R, C-Tick, VCCI, RoHS, WEEE, WHQL |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Vikt (med stativ): | 10700 g |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Varumärkeskompatibilitet: | Hikvision |
| Jag kodar: | IK08 |
| Hållare: | 60 - 60 ° |
| Strömförbrukning (typiskt): | 4 W |
| Drifttemperatur (TT): | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 95 procent |
| Typ produkt: | Beeldscherm |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| USB-hubbversion: | 2.0 |
| Bredd (med stativ): | 527 mm |
| Djup (med stativ): | 244 mm |
| Höjd (med stativ): | 445 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 100 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| Kontrastförhållande (medel): | 2000:1 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 2 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 350 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Uttag för mikrofon/linje in: | Ja |
| Antal S-Video-ingångar: | 1 |
| Ingående kompositvideo: | 1 |
| Komponentvideo in (YPbPr / YCbCr): | 1 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 2 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 3 |
| Bildpunktavstånd: | 0.282 mm |
| Ljudanslutning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus PG221 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025