Asus VZ239Q Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VZ239Q (31 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Asus VZ239Q eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/31

VZ239-reeks
LCD-monitor
Handleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VZ239Q |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Höjd: | 500 mm |
| Sladdlängd: | 1.6 m |
| Förpackningens bredd: | 597 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Instruktioner: | Ja |
| Skärm diagonal: | 23 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Videolägen som stöds: | 480p, 576p, 720p, 960p, 1080i, 1080p |
| Typ av strömkälla: | USB |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | CB, CCC, CE, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSB, RoHS, TCO7.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), TUV |
| HDCP: | Ja |
| Avsedd för: | Universeel |
| Vikt (med stativ): | 2700 g |
| Rekommenderad användning: | Gamen |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Spelläge: | Ja |
| Förbindelse: | USB |
| Genvägar: | Ja |
| Bakgrundsbelysning-färg: | Blauw/rood |
| Numerisk knappsats: | Ja |
| Inkluderar mus: | Nee |
| Windows-tangenter: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Tangentbord i full storlek: | Ja |
| Kontaktledarmaterial: | Goud |
| Tangentbordslayout: | QWERTZ |
| Programmerbara snabbtangenter: | Ja |
| Handledsstöd: | Ja |
| Inbyggt minne: | Ja |
| Tangentbordsstorlek: | Volledige grootte (100%) |
| Stil tangentbord: | Recht |
| Tangentbordsmått (BxDxH): | 199.8 x 510 x 30 mm |
| Tangentbords vikt: | 1140 g |
| Språktangentbord: | Duits |
| Röstningskvot: | 1000 Hz |
| Inbyggd-minneskapacitet: | 128 KB |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Black, White |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 531 mm |
| Höjd (utan stativ): | 319 mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 531 mm |
| Djup (med stativ): | 211 mm |
| Höjd (med stativ): | 387 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Låddjup: | 125 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4200 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 37 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 22 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| PC-ljud in: | Ja |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), VGA |
| Inget flimmer: | Ja |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 21:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Vertikalt sökområde: | 48 - 76 hz |
| Horisontellt sökområde: | 54 - 85.5 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 54 - 85.5 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.2 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.2652 x 0.2652 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VZ239Q ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025