Asus VA325H Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VA325H (25 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Asus VA325H eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/25

VA325H Series
LCD Monitor
User Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VA325H |
| Höjd: | 602 mm |
| Förpackningens bredd: | 826 mm |
| Skärm diagonal: | 31.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 10 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (utan stativ): | 729.7 mm |
| Höjd (utan stativ): | 432.8 mm |
| Vikt (utan stativ): | 6850 g |
| Bredd (med stativ): | 729.7 mm |
| Djup (med stativ): | 175.5 mm |
| Höjd (med stativ): | 495 mm |
| Låddjup: | 232 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 10400 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | 58.4 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 40.5 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1200:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 24 - 83 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 75 hz |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildstorlek horisontalt: | 698.4 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 392.85 mm |
| Skärmytskikt: | Mätt |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VA325H ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025