Asus PQ321Q Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus PQ321Q (36 sidor) i kategorin bildskärm. Guiden har ansetts hjälpsam av 57 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus PQ321Q eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

1
J
液晶ディスプレイ
ユーザーマニュアル
PQ321Q シリーズ
日本語J1
お買い上げいただき、誠にありがとうございます。
このユーザーマニュアルをよくお読みのうえ、正しくお使いください。
・ご使用の前に、「安全にお使いいただくために」を必ずお読みください。
・このユーザーマニュアルは、いつでも見られるところに大切に保管してください。
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | bildskärm |
| Modell: | PQ321Q |
| Höjd: | 558 mm |
| Förpackningens bredd: | 990 mm |
| Skärm diagonal: | 31.5 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal färger: | 1,073 miljarder färger |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | FCC, ICES, RoHS, UL/cUL, WEEE, WHQL |
| HDCP: | Ja |
| RS-232 port: | 1 |
| Grafikupplösningar som stöds: | 3840 x 2160 |
| Bild-i-bild: | Ja |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Vikt (med stativ): | 13000 g |
| Inbyggd subwoofer: | Nej |
| Hållare: | -45 - 45 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 25 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 176 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 750 mm |
| Djup (med stativ): | 256 mm |
| Höjd (med stativ): | 489 mm |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 230 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 17000 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 93 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, DisplayPort, RS-232 |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 6 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 800:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Bluetooth: | Nej |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 1 W |
| Svarstid (medel): | 8 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 350 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 176 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 2 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 200 x 200 mm |
| Antal talare: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.182 x 0.182 mm |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus PQ321Q ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
bildskärm Asus Manualer
12 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
29 Januari 2026
26 Januari 2026
18 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
5 Oktober 2025
20 September 2025
bildskärm Manualer
Nyaste bildskärm Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026