Asus ProArt BE27ACSBK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus ProArt BE27ACSBK (46 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
46
Nedladdningar
1.043
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ProArt BE27ACSBK |
| Höjd: | 502 mm |
| Förpackningens bredd: | 713 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 2560 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 8600 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Typ av laddningsport: | USB Type-C |
| ConnectShare (USB): | Ja |
| Hållare: | 180 - -180 ° |
| Lutningsvinkel: | 35 - -5 ° |
| Färgomfång: | 100 % |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Quad HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 2 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 612.4 mm |
| Höjd (utan stativ): | 427.3 mm |
| Vikt (utan stativ): | 5800 g |
| Bredd (med stativ): | 612.4 mm |
| Djup (med stativ): | 259 mm |
| Höjd (med stativ): | 547.8 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 228 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 11200 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 56.1 mm |
| Löstagbart stativ: | Ja |
| Paneltyp: | IPS |
| USB-strömförsörjning upp till: | 80 W |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 26 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 21.3 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 10 - 80 % |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC, HDMI, USB Type-C |
| Strömingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Positionering på marknaden: | Business |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 350 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Antal talare: | 2 |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 4 |
| Svängbara: | Ja |
| Megapixel: | 2 MP |
| Stå ingår: | Ja |
| Bildstorlek horisontalt: | 596.736 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 335.664 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| sRGB-täckning (typisk): | 100 % |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | 90 - -90 ° |
| Typ av USB-port uppströms: | USB Type-C |
| Anti-glare skärm: | Ja |
| Antal USB typ C-portar uppströms: | 1 |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025