Asus ProArt PA34VC Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ProArt PA34VC (40 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus ProArt PA34VC eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/40

PA34V-reeks
lcd-monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ProArt PA34VC |
| Höjd: | 401 mm |
| Förpackningens bredd: | 980 mm |
| Skärm diagonal: | 34.1 " |
| Upplösning: | 3440 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Konkav skärm |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 1,073 miljarder färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 0, CU, ErP, FCC, ISO-9241-307, J-MOSS, PSE, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), RCM, TUV, KC, eStandby |
| HDCP: | Ja |
| HDR-stöd: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0b |
| Grafikupplösningar som stöds: | 3440 x 1440 |
| Bild-i-bild: | Ja |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 11400 g |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Fötter färg: | Svart |
| Hållare: | -30 - 30 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 23 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | UltraWide Quad HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 815.12 mm |
| Höjd (utan stativ): | 364.79 mm |
| Vikt (utan stativ): | 7800 g |
| Bredd (med stativ): | 815.12 mm |
| Djup (med stativ): | 222.86 mm |
| Höjd (med stativ): | 418 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 588 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 17180 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 122.17 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 56.72 W |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, DisplayPort, HDMI, Thunderbolt, USB Type-A to USB Type-C |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Nej |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 21:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Positionering på marknaden: | Hem |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 151 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 40 - 100 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 3 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2325 x 0.2325 mm |
| Bildstorlek horisontalt: | 799.8 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 334.8 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| sRGB-täckning (typisk): | 100 % |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Antal portar uppströms: | 2 |
| Typ av USB-port uppströms: | USB Type-C |
| Picture-by-Picture (PbP): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ProArt PA34VC ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025