Asus ZenScreen MB165B Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ZenScreen MB165B (24 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Asus ZenScreen MB165B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

MB165B
USB-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ZenScreen MB165B |
| Höjd: | 57 mm |
| Förpackningens bredd: | 297 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Skärm diagonal: | 15.6 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Ursprungsland: | Kina |
| Antal färger: | 260000 colours |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| HDCP: | Ja |
| USB-version: | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI: | Nej |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | B |
| Vikt (med stativ): | 780 g |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | WXGA |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 90 ° |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Bredd (med stativ): | 360.14 mm |
| Djup (med stativ): | 11.8 mm |
| Höjd (med stativ): | 225.64 mm |
| Skärmtyp: | LCD |
| Låddjup: | 435 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1650 g |
| Paneltyp: | TN |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 6 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 7 W |
| Kabel inkluderad: | USB |
| Diagonal skärmstorlek: | 39.62 cm |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 500:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Svarstid (medel): | 10 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 220 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 65 ° |
| Bildpunktavstånd: | 0.252 x 0.252 mm |
| Bildstorlek horisontalt: | 344.23 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 193.54 mm |
| Anti-glare skärm: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ZenScreen MB165B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025