Asus ROG Cetra True Wireless SpeedNova Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus ROG Cetra True Wireless SpeedNova (2 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Denna manual har varit användbar för 3 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
2.1 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
379
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | ROG Cetra True Wireless SpeedNova |
| Produkttyp: | Headset |
| Vikt: | 77 g |
| Höjd: | 56 mm |
| Förpackningens bredd: | 102 mm |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, iOS |
| Bluetooth-version: | 5.3 |
| Bluetooth-profiler: | SBC, AAC |
| Frekvensband: | 2.4 GHz |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Rekommenderad användning: | Spela |
| Impedans: | 32 Ω |
| Mikrofontyp: | Inbyggd |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Laddningsfodral: | Ja |
| Mikrofonfrekvens: | 100 - 10000 hz |
| Snabb laddningstid: | 5 min |
| IR-anslutning: | Ja |
| BeamForming: | Ja |
| Drivenhet: | 10 mm |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 107 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 236 g |
| Mac-operativsystem som stöds: | Ja |
| Bärstil: | I öra |
| Headset-typ: | Binaural |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IPX4 |
| Kabel inkluderad: | Energiljus |
| Magnetmaterial: | Neodymium |
| Anslutningsteknologi: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Snabb laddning: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | -38 dB |
| Färg på bakgrundsbelysning: | Multifärg |
| Typ av örondel: | Intraaural |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 40000 hz |
| Mikrofon, riktning: | Rundtagande |
| Brusreducerande: | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt: | USB Type-C |
| Mottagare medföljer: | Ja |
| Typ av ljudreducering: | Aktiv |
| Ljudadaptrar ingår: | USB |
| Kontinuerlig uppspelningstid för ljud (med laddningsfodral): | 46 h |
| Benledningssensor: | Ja |
ej kategoriserat Asus Manualer
30 Mars 2026
26 Mars 2026
17 Mars 2026
6 Februari 2026
8 Oktober 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026
3 April 2026