Asus ROG Strix Arion Lite Bruksanvisning
Asus ej kategoriserat ROG Strix Arion Lite
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ROG Strix Arion Lite (44 sidor) i kategorin ej kategoriserat. Guiden har ansetts hjälpsam av 2 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Asus ROG Strix Arion Lite eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/44

1
ESD-S1C, ESD-S1CL
ROG Strix Arion
Q26823 / First Edition / September 2025
Copyright © 2025 ASUSTeK Computer Inc.
All Rights Reserved.
한국어
ไทย
Tiếng Việt
User Manual
In 36 Languages
English
繁體中文
簡体中文
Français
Deutsch
Italiano
Dansk
Suomi
Norsk
Svenska
Eesti
Lietuvių
Latviešu
Български
Slovenščina
Čeština
Slovensky
Magyar
Română
Українська
Қазақша
Türkçe
Español
Nederlands
Polski
Pyccкий
Português
Ελληνικά
日本語
عربي
فارسی
Bahasa
Indonesia
Bahasa
Melayu
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | ej kategoriserat |
| Modell: | ROG Strix Arion Lite |
| Produkttyp: | SSD-inkapsling |
| Vikt: | 98 g |
| Bredd: | 47.7 mm |
| Djup: | 10.9 mm |
| Höjd: | 124.5 mm |
| USB-version: | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| USB-anslutning: | Ja |
| Spänning: | 5 V |
| Antal lagringsenheter som stöds: | 1 |
| Dataöverföringshastighet: | 10 Gbit/s |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Windows-operativsystem som stöds: | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac-operativsystem som stöds: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Temperatur vid drift: | 0 - 70 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -30 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet: | 15 - 80 % |
| Fuktighet (förvaring): | 10 - 90 % |
| Kabel inkluderad: | USB typ C till USB typ C |
| Harmonized System (HS)-kod: | 84733080 |
| Lagringsenhetsgränssnitt som stöds: | M.2, PCI Express |
| Lagringsenhetens storlek: | M.2 " |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ROG Strix Arion Lite ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
ej kategoriserat Asus Manualer
30 Mars 2026
26 Mars 2026
17 Mars 2026
6 Februari 2026
8 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
6 Oktober 2025
31 Augusti 2025
ej kategoriserat Manualer
Nyaste ej kategoriserat Manualer
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026