Asus ROG Strix XG309CM Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ROG Strix XG309CM (31 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Asus ROG Strix XG309CM eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/31

USB T YPE-C GAMIN G-MONITOR
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ROG Strix XG309CM |
| Höjd: | 412 mm |
| Förpackningens bredd: | 940 mm |
| Skärm diagonal: | 29.5 " |
| Upplösning: | 2560 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| HDR-stöd: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 7500 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| NVIDIA G-SYNC: | Ja |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Hållare: | 25 - -25 ° |
| Inbyggd KVM-switch: | Ja |
| Lutningsvinkel: | 20 - -5 ° |
| Färgomfång: | 110 % |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | UltraWide Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 707.33 mm |
| Höjd (utan stativ): | 320.68 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4560 g |
| Bredd (med stativ): | 707.33 mm |
| Djup (med stativ): | 264.93 mm |
| Höjd (med stativ): | 486.14 mm |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 226 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 11160 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 73.82 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| USB-strömförsörjning upp till: | 15 W |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 28 W |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 21:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 220 hz |
| HDR-teknik (High Dynamic Range): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 250 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 220 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.27 x 0.27 mm |
| Bildstorlek horisontalt: | 690.43 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 291.28 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Antal USB typ C-portar nedströms: | 1 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ROG Strix XG309CM ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025