Asus TUF Gaming VG277Q1A Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus TUF Gaming VG277Q1A (24 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus TUF Gaming VG277Q1A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

Serie VG2771A
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | TUF Gaming VG277Q1A |
| Höjd: | 510 mm |
| Förpackningens bredd: | 680 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | TUV |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 4470 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Fötter färg: | Svart |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Lutningsvinkel: | -5 - 23 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 615 mm |
| Höjd (utan stativ): | 453 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3730 g |
| Bredd (med stativ): | 615 mm |
| Djup (med stativ): | 194 mm |
| Höjd (med stativ): | 453 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 171 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6330 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 59 mm |
| Paneltyp: | VA |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 26 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 25 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC, DisplayPort, HDMI |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Diagonal skärmstorlek: | 68.6 cm |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 165 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Ingående ström: | 1.5 A |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 350 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.311 x 0.311 mm |
| Stå ingår: | Ja |
| Bildstorlek horisontalt: | 597.888 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 336.312 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| NTSC-täckning (typisk): | 85 % |
| Typ av AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Anti-glare skärm: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus TUF Gaming VG277Q1A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025