Asus VA326H Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VA326H (22 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus VA326H eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

VA326 series
LCD Monitor
User’s Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VA326H |
| Höjd: | 601.7 mm |
| Förpackningens bredd: | 873.2 mm |
| Skärm diagonal: | 31.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Konkav skärm |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | CCC, CEL level , WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), TUV Flicker-free , TUV Low Blue Light |
| HDCP: | Ja |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Spelläge: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Lutningsvinkel: | - ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 721.2 mm |
| Höjd (utan stativ): | 493.72 mm |
| Vikt (utan stativ): | 8100 g |
| Bredd (med stativ): | 721.2 mm |
| Djup (med stativ): | 173.58 mm |
| Höjd (med stativ): | 493.72 mm |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 231.6 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 11500 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 94.91 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 28 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Inget flimmer: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 4 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 180 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 144 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildstorlek horisontalt: | 698.4 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 392.85 mm |
| Skärmytskikt: | Mätt |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VA326H ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025