Asus VB178TL Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VB178TL (24 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 29 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Asus VB178TL eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

VB178(x)L Serie
LCD Monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VB178TL |
| Höjd: | 382 mm |
| Förpackningens bredd: | 559 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 17 " |
| Upplösning: | 1280 x 1024 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, CEL, C-Tick, ErP, FCC, Gost-R, J-MOSS, PSB, RoHS, TCO5.2, TUV-Ergo, TUV-GS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL, NOM |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Bildförhållande: | 4:3 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 50000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 5400 g |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 462 mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 462 mm |
| Djup (med stativ): | 214 mm |
| Höjd (med stativ): | 377 mm |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 210 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7000 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 25 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), DVI, VGA |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 4:3 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 1 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 55 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 83 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 55 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 1 W |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.264 x 0.264 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VB178TL ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025