Asus VivoTab Note 8 M80TA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VivoTab Note 8 M80TA (74 sidor) i kategorin Tablett. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Asus VivoTab Note 8 M80TA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/74

VivoTab Note 8
e-Manual
Eerste editie
December 2013
DU8517
M80T Serie
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Tablett |
| Modell: | VivoTab Note 8 M80TA |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Sladdlängd: | 1.8 m |
| Typ av strömkälla: | USB |
| Antal tangenter, tangentbord: | 104 |
| Stöder Windows: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Rekommenderad användning: | Gamen |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Förbindelse: | USB |
| Numerisk knappsats: | Ja |
| Pekdon: | Nee |
| Handledsstöd: | Nee |
| Tangentbordsknappbrytare: | Mechanische keyswitch |
| Tangentbordsstorlek: | Volledige grootte (100%) |
| Stil tangentbord: | Recht |
| Tangentbordsmått (BxDxH): | 447 x 135 x 37 mm |
| Antal-produkter-ingår: | 1 stuk(s) |
| Livslängd för tangentbordstangenter: | 50 miljoen tekens |
| Driftskraft: | 55 g |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VivoTab Note 8 M80TA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tablett Asus Manualer
7 Juli 2025
31 December 2025
19 September 2024
3 September 2024
2 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
29 Augusti 2024
29 Augusti 2024
29 Augusti 2024
Tablett Manualer
Nyaste Tablett Manualer
27 Mars 2026
27 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026
12 Mars 2026
6 Mars 2026
24 Februari 2026
23 Februari 2026
22 Februari 2026