Asus VK278Q Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VK278Q (2 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 29 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.096
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VK278Q |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | UL/cUL, CB, CE, EuP, FCC, CCC, BSMI, Gost-R, C-Tick, VCCI, PSB, EK, J-MOSS, Taiwan Green Mark, RoHS, WEEE, Windows 7 & Vista WHQL |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 10000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 643 mm |
| Höjd (utan stativ): | 460 mm |
| Vikt (utan stativ): | 6500 g |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Vikt inkl. förpackning: | 9800 g |
| Uteffekt (RMS): | 3 W |
| Djup (utan stativ): | 220 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 45 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, AUX, DVI, VGA |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 732 x 176 x 560 mm |
| Svarstid (medel): | 2 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 85 hz |
| Horisontellt sökområde: | 24 - 92 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 92 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 85 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Bildstorlek diagonalt: | 686 mm |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 2 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.311 x 0.311 mm |
| Megapixel: | 2 MP |
| Swivel-webbkamera: | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025