Asus VP28UQGL Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VP28UQGL (30 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Asus VP28UQGL eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

VP28U-serie
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VP28UQGL |
| Höjd: | 463 mm |
| Förpackningens bredd: | 730 mm |
| Skärm diagonal: | 28 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 1,073 miljarder färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | G |
| Vikt (med stativ): | 7380 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Hållare: | -90 - 90 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 30 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Rotation: | Nej |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 660.4 mm |
| Höjd (utan stativ): | 380.8 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4600 g |
| Bredd (med stativ): | 660.4 mm |
| Djup (med stativ): | 226.3 mm |
| Höjd (med stativ): | 672.5 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 224 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 10700 g |
| Djup (utan stativ): | 62.2 mm |
| Paneltyp: | TN |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 34 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 33.9 W |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS, ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.3 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | - hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Efterlever industristandard: | EAC logo, Energy Star, BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, ErP, FCC, KCC, PSE, TCO8.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8, Windows 7), RCM, TUV Flicker-free , KC , TUV Low Blue Light |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | - cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 99 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 40 - 60 hz |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.16 x 0.16 mm |
| Ljudanslutning: | Nej |
| Bildstorlek horisontalt: | 620.93 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 341.28 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Ljusstyrka (max): | 300 cd/m² |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | 0 - 90 ° |
| Typ av AMD FreeSync: | FreeSync |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VP28UQGL ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025