Asus PB278QR Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus PB278QR (27 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus PB278QR eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/27

PB278 Series
LCD Monitor
User Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | PB278QR |
| Höjd: | 470 mm |
| Förpackningens bredd: | 755 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 2560 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, ErP, FCC, Gost-R, ISO-9241-307, J-MOSS, PSE, RoHS, TCO6.0, UL/cUL, VCCI, WHQL (Windows 8, Windows 7) |
| HDCP: | Ja |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | Ja |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Quad HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 643 mm |
| Höjd (utan stativ): | 386.2 mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 643 mm |
| Djup (med stativ): | 218 mm |
| Höjd (med stativ): | 552.3 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 224 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 11000 g |
| Uteffekt (RMS): | 5 W |
| Djup (utan stativ): | 69.6 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 30 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Antal talare: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus PB278QR ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025