Asus SD222-YA Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus SD222-YA (24 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus SD222-YA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

SD222-YA Series
Display
User Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | SD222-YA |
| Färg på produkten: | Grijs |
| Vikt: | 1900 g |
| Bredd: | 518 mm |
| Djup: | 55 mm |
| Höjd: | 310 mm |
| Tillgångar: | 120 W |
| Skärm diagonal: | 21.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Ljudformat som stöds: | AAC, AC3, AIFF, FLAC, MP3, OGG, WAV |
| Videoformat som stöds: | ASF, AVI, FLV, IFO, M4V, MKV, MOV, MP4, MPG, MTS, RMVB, TRP, TS, VOB, WMV, XVID |
| Ljusstyrka: | 250 cd/m² |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Antal inbyggda högtalare: | 2 |
| Certifiering: | CE, GS |
| USB-version: | 2.0 |
| Datorsystem: | Nej |
| VGA (D-Sub) ingångsportar: | 1 |
| Mått (B x D x H): | 385 x 245 x 85 mm |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktdesign: | Platt skärm för digital skyltning |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Produktens färg: | Svart |
| Antal USB-portar: | 1 |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (med stativ): | 518 mm |
| Djup (med stativ): | 200 mm |
| Höjd (med stativ): | 385 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Typ av fjärrkontroll: | IR-fjärrkontroll |
| Inbyggd kortläsare: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 6 W |
| Strömförbrukning (vanlig): | 37 W |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Bildkomprimeringsformat: | BMP, GIF, JPG, PNG, TIF |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Garantisedel: | Ja |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Bildpunktavstånd: | - mm |
| Bildstorlek horisontalt: | 475 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 267 mm |
| Bezel-bredd (överst): | 20.4 mm |
| Bezel-bredd (sidan): | 19.9 mm |
| Bezel-bredd (botten): | 20.4 mm |
| Funktionell livslängd: | - h |
| Aktiv skärmyta (B x H): | 475 x 267 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus SD222-YA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025