Asus VW222U Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VW222U (30 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Asus VW222U eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

VW202/VW222 Series
LCD Monitor
User Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VW222U |
| Skärm diagonal: | 22 " |
| Upplösning: | 1680 x 1050 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Certifiering: | TCO'03, CB, CE, FCC, CCC, CSA, VCCI, PSB, BSMI, GOST, RoHS, C-Tick, RoHS, WEEE, WHQL |
| Vikt (med stativ): | 4800 g |
| Lutningsvinkel: | 20 - -5 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Bredd (med stativ): | 513 mm |
| Djup (med stativ): | 210 mm |
| Höjd (med stativ): | 405 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7000 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Strömförbrukning (vanlig): | 55 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| PC-ljud in: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 2 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 2000:1 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 588 x 150 x 495 mm |
| Svarstid (medel): | 2 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 56 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 31.3 - 80.2 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 31.3 - 80.2 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 56 - 75 hz |
| Bildpunktavstånd: | 0.282 x 0.282 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VW222U ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025