Asus VP28UQGR Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VP28UQGR (30 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus VP28UQGR eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

VP28U-serie
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VP28UQGR |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Värmekälla: | Electrisch |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Förpackningens bredd: | 728 mm |
| Snäll: | Contactgril |
| Husmaterial: | Roestvrijstaal |
| Typ av material (överst): | Grillplaat |
| Lätt att städa: | Ja |
| Tillgångar: | 1500 W |
| På / Av knapp: | Ja |
| Inbyggd funktion: | Nee |
| Skärm diagonal: | 28 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Vormfaktor: | Vat |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 1,073 miljarder färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Justerbar termostat: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| Material: | Aluminium, Stainless steel |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 5400 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Fötter färg: | Svart |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Totala tillgångar: | 1500 W |
| Lock: | Ja |
| Bärbar: | Ja |
| Hjulhjul: | Nee |
| Lockets funktioner: | Klapdeksel |
| Kokyta form: | Rechthoekig |
| Ben: | Nee |
| Rökfunktion: | Nee |
| Lutningsvinkel: | 20 - -5 ° |
| Fettuppsamlingsbrickor: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 660.4 mm |
| Höjd (utan stativ): | 380.8 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4800 g |
| Bredd (med stativ): | 660.4 mm |
| Djup (med stativ): | 229.4 mm |
| Höjd (med stativ): | 445.8 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 152 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7400 g |
| Djup (utan stativ): | 62.2 mm |
| Paneltyp: | TN |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 31 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 99 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 40 - 60 hz |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.16 x 0.16 mm |
| Bildstorlek horisontalt: | 620.93 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 341.28 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| sRGB-täckning (typisk): | 99 % |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Skärmytskikt: | Mätt |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VP28UQGR ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025