Asus VS207DF Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VS207DF (21 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus VS207DF eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

VS207/VK207 Serie
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
VS207
BRIGHT CAMHD
VK207
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VS207DF |
| Höjd: | 412 mm |
| Förpackningens bredd: | 530 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 19.5 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Certifiering: | CB, CCC, CE, CEL level , C-Tick, CU, ErP, FCC, J-MOSS, PSE, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1366 x 768 |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| HD-typ: | WXGA |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 90 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 468 mm |
| Höjd (utan stativ): | 287.5 mm |
| Vikt (utan stativ): | 2590 g |
| Bredd (med stativ): | 468 mm |
| Djup (med stativ): | 185 mm |
| Höjd (med stativ): | 355.5 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3990 g |
| Djup (utan stativ): | 45 mm |
| Paneltyp: | TN |
| Strömförbrukning (vanlig): | 11.58 W |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, VGA |
| Strömingång: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 600:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 200 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 65 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 75 x 75 mm |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 83 kHz |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.318 x 0.307 mm |
| Stå ingår: | Ja |
| Höjdjustering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VS207DF ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025