Asus VS228DE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VS228DE (23 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Asus VS228DE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/23

VS228/VS238
VS247
จอภาพ LCD
คู่มือผู้ใช้
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VS228DE |
| Höjd: | 443 mm |
| Förpackningens bredd: | 556 mm |
| Skärm diagonal: | 21.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, EK, ErP, FCC, Gost-R, J-MOSS, PSB, PSE, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7) |
| HDCP: | Nej |
| Ljudutgång: | Nej |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 50000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 90 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 514.1 mm |
| Höjd (utan stativ): | 386.3 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3800 g |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5900 g |
| Djup (utan stativ): | 200 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 21.1 W |
| Hållbarhetscertifiering: | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, VGA |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Strömingång: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Bluetooth: | Nej |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 200 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 65 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 55 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 80 kHz |
| Bildformatsjustering: | 4:3, 16:9 |
| Svängbara: | Nej |
| Bildpunktavstånd: | 0.248 x 0.248 mm |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Höjdjustering: | Nej |
| Svängarm: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VS228DE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025