Asus VZ229N Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VZ229N (29 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Asus VZ229N eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/29

VZ229-reeks
LCD-monitor
Handleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VZ229N |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 692 mm |
| Djup: | 83 mm |
| Höjd: | 560 mm |
| Förpackningens bredd: | 568 mm |
| Husmaterial: | Metaal |
| Skärm diagonal: | 21.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Monteringsmetod: | Muur |
| Skärmform: | Platt |
| Lämplig för skärmstorlekar: | 42 - 71 " |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Maximal viktkapacitet: | 90.7 kg |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, C-Tick, CU, EPEAT () by region , ErP, FCC, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), TUV Flicker-free , TUV Low Blue Light |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Horisontellt vridbar: | 0 - 90 ° |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Gångjärn: | Ja |
| Tiltvinkelområde: | -15 - 5 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 22 ° |
| Produktens färg: | Black, Gold |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 498 mm |
| Höjd (utan stativ): | 302 mm |
| Vikt (utan stativ): | 2500 g |
| Bredd (med stativ): | 498 mm |
| Djup (med stativ): | 210 mm |
| Höjd (med stativ): | 380 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Nej |
| Låddjup: | 128 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3800 g |
| Djup (utan stativ): | 36 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 15.23 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 54 - 85.5 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 76 hz |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Höjdjustering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VZ229N ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025