Asus VX239H Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VX239H (26 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Asus VX239H eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/26

VX239 Series
LCD Monitor
User Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VX239H |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 13.5 mm |
| Höjd: | 493 mm |
| Sladdlängd: | 1.67 m |
| Förpackningens bredd: | 600 mm |
| Snäll: | Lavalier-/reversmicrofoon |
| Husmaterial: | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Kraftkälla: | DC |
| Skärm diagonal: | 23 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Diameter: | 5.6 mm |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | Energy Star 6.0 |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Vikt (med stativ): | 3800 g |
| Inbyggd subwoofer: | Nej |
| Mobile High-Definition Link (MHL): | Ja |
| Förbindelse: | LEMO 3/MTQG |
| Mikrofonriktningstyp: | Omnidirectioneel |
| Driftspänning: | 5 V |
| Mikrofonfrekvens: | 20 - 20000 Hz |
| Antal-produkter-ingår: | 1 stuk(s) |
| Mikrofonens vikt: | 12 g |
| Mikrofon signal-till-brus-förhållande (SNR): | 70 dB |
| Känslighet (1 kHz): | -37 mV/Pa |
| Mikrofonens dynamiska omfång: | 110 dB |
| Självljud: | 24 dB |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 532.9 mm |
| Djup (med stativ): | 210.1 mm |
| Höjd (med stativ): | 389.8 mm |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Låddjup: | 125 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5700 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 22 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | Audio (3.5mm), VGA |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Bluetooth: | Nej |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Efterlever industristandard: | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, C-Tick, CU, ErP, FCC, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7) |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | - mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 80 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 56 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VX239H ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025