Asus VZ229H Bruksanvisning
Asus LCD-skärmar VZ229H
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VZ229H (29 sidor) i kategorin LCD-skärmar. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus VZ229H eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/29

VZ229-reeks
LCD-monitor
Handleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | LCD-skärmar |
| Modell: | VZ229H |
| Höjd: | 490 mm |
| Förpackningens bredd: | 568 mm |
| Skärm diagonal: | 21.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 22 ° |
| Produktens färg: | Black, White |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 498 mm |
| Höjd (utan stativ): | 302 mm |
| Vikt (utan stativ): | 2500 g |
| Bredd (med stativ): | 498 mm |
| Djup (med stativ): | 210 mm |
| Höjd (med stativ): | 380 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Nej |
| Låddjup: | 128 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3800 g |
| Uteffekt (RMS): | 3 W |
| Djup (utan stativ): | 36 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 15.23 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Produktvikt (oz): | Nej |
| Medföljande programvara: | Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, C-Tick, CU, EPEAT () by region , ErP, FCC, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), TUV Flicker-free , TUV Low Blue Light |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 54 - 85.5 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 76 hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VZ229H ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
LCD-skärmar Asus Manualer
18 Oktober 2024
18 Oktober 2024
16 Oktober 2024
1 Augusti 2024
1 Augusti 2024
1 Augusti 2024
31 Juli 2024
31 Juli 2024
30 Juli 2024
29 Juli 2024
LCD-skärmar Manualer
Nyaste LCD-skärmar Manualer
9 Januari 2025
9 Januari 2025
20 Oktober 2024
20 Oktober 2024
19 Oktober 2024
19 Oktober 2024
18 Oktober 2024
18 Oktober 2024
18 Oktober 2024
18 Oktober 2024