Asus VS278H Bruksanvisning
Asus LCD-skärmar VS278H
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VS278H (26 sidor) i kategorin LCD-skärmar. Guiden har ansetts hjälpsam av 23 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Asus VS278H eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/26

VS278-reeks
LCD-monitor
Gebruikers-
handleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | LCD-skärmar |
| Modell: | VS278H |
| Höjd: | 541 mm |
| Förpackningens bredd: | 725 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, ErP, FCC, Gost-R, PSB, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7) |
| HDCP: | Ja |
| Bildförhållande: | 4:3, 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 648.86 mm |
| Höjd (utan stativ): | 393.23 mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 648.86 mm |
| Djup (med stativ): | 225 mm |
| Höjd (med stativ): | 470.11 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 175 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7200 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 50 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 45 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VS278H ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
LCD-skärmar Asus Manualer
18 Oktober 2024
18 Oktober 2024
16 Oktober 2024
1 Augusti 2024
1 Augusti 2024
1 Augusti 2024
31 Juli 2024
31 Juli 2024
30 Juli 2024
29 Juli 2024
LCD-skärmar Manualer
Nyaste LCD-skärmar Manualer
9 Januari 2025
9 Januari 2025
20 Oktober 2024
20 Oktober 2024
19 Oktober 2024
19 Oktober 2024
18 Oktober 2024
18 Oktober 2024
18 Oktober 2024
18 Oktober 2024