Asus VS229NA-W Bruksanvisning
Asus LCD-skärmar VS229NA-W
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VS229NA-W (26 sidor) i kategorin LCD-skärmar. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Asus VS229NA-W eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/26

VS229NA/
VS229DA-reeks
LCD-monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | LCD-skärmar |
| Modell: | VS229NA-W |
| Höjd: | 443 mm |
| Förpackningens bredd: | 566 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 21.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Ja |
| Certifiering: | EAC logo, Energy Star®, BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, C-Tick, ErP, FCC, J-MOSS, PSB, RoHS, TCO6.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7) |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Vikt (med stativ): | 3500 g |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Vit |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 514.1 mm |
| Höjd (utan stativ): | 315.18 mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 514.1 mm |
| Djup (med stativ): | 200.63 mm |
| Höjd (med stativ): | 387.22 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5400 g |
| Djup (utan stativ): | 48.4 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 30 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC, DVI, VGA |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Bluetooth: | Nej |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 83 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 75 hz |
| Bildpunktavstånd: | 0.248 x 0.248 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VS229NA-W ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
LCD-skärmar Asus Manualer
18 Oktober 2024
18 Oktober 2024
16 Oktober 2024
1 Augusti 2024
1 Augusti 2024
1 Augusti 2024
31 Juli 2024
31 Juli 2024
30 Juli 2024
29 Juli 2024
LCD-skärmar Manualer
Nyaste LCD-skärmar Manualer
9 Januari 2025
9 Januari 2025
20 Oktober 2024
20 Oktober 2024
19 Oktober 2024
19 Oktober 2024
18 Oktober 2024
18 Oktober 2024
18 Oktober 2024
18 Oktober 2024