Asus WL-520g Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus WL-520g (108 sidor) i kategorin Router. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Asus WL-520g eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/108

Content
English ................................................................................................................1
Česky.................................................................................................................. 6
Deutsch.............................................................................................................11
Français ............................................................................................................16
Italiano..............................................................................................................21
Español............................................................................................................. 26
Hollands............................................................................................................ 31
Polski................................................................................................................36
Português.........................................................................................................41
Pусский.............................................................................................................46
Magyar.............................................................................................................. 51
Türkçe............................................................................................................... 56
Bahasa Indonesian...........................................................................................61
Български...........................................................................................................66
Eesti.................................................................................................................. 71
Suomi...............................................................................................................76
.......................................................................................................... 81
Română............................................................................................................86
Slovensky ........................................................................................................91
...................................................................................................................96
Українська........................................................................................................101
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Router |
| Modell: | WL-520g |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Links |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 80000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 610 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Nettoskatt: | 1820 W |
| Typ av laddare: | Voorbelading |
| Sladdlängd: | 1.2 m |
| Fördröjd starttimer: | Nee |
| Barnlås: | Ja |
| Förpackningens vikt: | 81000 g |
| Förpackningens bredd: | 640 mm |
| Djuppackning: | 640 mm |
| Förpackningshöjd: | 880 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Tvätt energiförbrukning: | 0.49 kWu |
| Var klass: | A |
| Årlig tvättenergiförbrukning: | 98 kWu |
| Centrifuger läkemedelsklass: | B |
| Ljudnivå (tvätt): | 48 dB |
| Justerbar centrifughastighet: | Ja |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Nuvarande: | 10 A |
| Ljudnivå under centrifugering: | 66 dB |
| Årlig tvättvattenförbrukning: | 8500 l |
| Restfuktprocent: | 53 procent |
| Cykeltid (max): | 360 min |
| Cykelns längd (snabbtvättprogram): | 15 min |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Doseringsassistent: | Ja |
| Halvlastad: | Ja |
| Justerbar temperatur: | Ja |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.25 W |
| Strömförbrukning (när avstängd): | 0.25 W |
| Minsta centrifugeringshastighet: | 400 RPM |
| Sköljstopp: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
| Type beeldscherm: | LED |
| Wasprogramma's: | Bedding, Baby care, Blouse/shirt, Cotton, Easy care, Eco, Hand/wool, Wool, Intensive/outdoor, Jeans/denim, Mix, Quick, Sport, Spin/drain, Delicate/silk |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus WL-520g ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Router Asus Manualer
3 April 2026
31 Mars 2026
10 Mars 2026
2 September 2025
28 Juli 2025
8 April 2025
20 Februari 2025
31 December 2025
19 December 2024
9 December 2024
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
19 Mars 2026