Asus ZenPad 10 P00C Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ZenPad 10 P00C (126 sidor) i kategorin Tablett. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Asus ZenPad 10 P00C eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/126

ASUS tablet
GEBRUIKERSHANDLEIDING
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Tablett |
| Modell: | ZenPad 10 P00C |
| Enhetsplacering: | Vrijstaand |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 707 mm |
| Höjd: | 1860 mm |
| Ismaskin: | Nee |
| Barnlås: | Ja |
| Ljudnivå: | 41 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Årlig-energiförbrukning: | 250 kWu |
| Frys nettokapacitet: | 101 l |
| Fryskapacitet: | 10 kg/24u |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 230 l |
| No Frost (kylskåp): | Ja |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Multi-luftvägssystem (kylskåp): | Nee |
| Antal hyllor i kylskåp: | 3 |
| Antal-grönsakslådor: | 2 |
| Frysläge: | Onder |
| No Frost (frys): | Ja |
| Retentionstid vid strömavbrott: | 8 uur |
| Snabbfrysfunktion: | Ja |
| Antal fryshyllor: | 3 |
| antal stjärnor: | 4* |
| Semesterfunktion: | Ja |
| Total nettokapacitet: | 330 l |
| Flaskställ: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Hyllmaterial: | Glas |
| Supercool funktion: | Ja |
| Kylskåpsdörrfickor: | 3 |
| Till fackområdet: | Ja |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| Lägsta drifttemperatur: | 10 °C |
| Maximal temperatur (drift): | 43 °C |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Automatisk avfrostning (frys): | Ja |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Djup utan handtag: | 650 mm |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Flaskhållare i dörr: | Ja |
| Iskubshållare: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ZenPad 10 P00C ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tablett Asus Manualer
7 Juli 2025
31 December 2025
19 September 2024
3 September 2024
2 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
29 Augusti 2024
29 Augusti 2024
29 Augusti 2024
Tablett Manualer
Nyaste Tablett Manualer
27 Mars 2026
27 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026
12 Mars 2026
6 Mars 2026
24 Februari 2026
23 Februari 2026
22 Februari 2026