Asus ZenPad 10 Z300CG Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ZenPad 10 Z300CG (166 sidor) i kategorin Tablett. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Asus ZenPad 10 Z300CG eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Tablett |
| Modell: | ZenPad 10 Z300CG |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 42000 g |
| Bredd: | 400 mm |
| Djup: | 350 mm |
| Höjd: | 1150 mm |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| Impedans: | 6 Ohm |
| Högtalarplacering: | Vloer |
| Frekvensomfång: | 41 - 30000 Hz |
| Diameter högtonenhögtalare: | 28 mm |
| Antal mellanklassförare: | 2 |
| Diameter förare i mellanregister: | 165 mm |
| Tweeter: | Ja |
| Crossover frekvens: | 2500 Hz |
| Rekommenderad förstärkningseffekt (max): | 200 W |
| rekommenderad förstärkningskraft (min): | 25 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ZenPad 10 Z300CG ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Tablett Asus Manualer
7 Juli 2025
31 December 2025
19 September 2024
3 September 2024
2 September 2024
1 September 2024
1 September 2024
29 Augusti 2024
29 Augusti 2024
29 Augusti 2024
Tablett Manualer
Nyaste Tablett Manualer
27 Mars 2026
27 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026
12 Mars 2026
6 Mars 2026
24 Februari 2026
23 Februari 2026
22 Februari 2026