ATAG gm3011a Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG gm3011a (10 sidor) i kategorin Kokplatta. Denna manual har varit användbar för 9 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
10
Nedladdningar
305
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kokplatta |
| Modell: | gm3011a |
| Typ av operation: | Buttons, Rotary |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Dörrgångjärn: | Neer |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 37000 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Nettoskatt: | 3680 W |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 67 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 12 |
| Lätt att städa: | Ja |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Installationsfackets bredd: | 570 mm |
| Installationsfack djup: | 550 mm |
| Typ av rengöring: | Katalytisch |
| Nuvarande: | 16 A |
| Installationsfack höjd (min): | 575 mm |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.85 kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | 0.69 kWu |
| Att laga: | Ja |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | - W |
| Ugn med nettokapacitet: | 67 l |
| Ugnens termostatområde: | 0 - 275 °C |
| Dörrkylningsfläkt: | Ja |
| Djup när dörren är öppen: | 1062 mm |
| Installationsfack höjd (max): | 593 mm |
| Innermått (B x D x H): | 482 x 418 x 329 mm |
| AC-ingångsspänning: | 220-230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Grillyta: | 1350 cm² |
Kokplatta ATAG Manualer
28 Januari 2025
16 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
Kokplatta Manualer
Nyaste Kokplatta Manualer
9 April 2025
9 April 2025
7 April 2025
7 April 2025
7 April 2025