ATAG HEK6115 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG HEK6115 (32 sidor) i kategorin Kokplatta. Denna manual har varit användbar för 30 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
1.683
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kokplatta |
| Modell: | HEK6115 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| På / Av knapp: | Ja |
| Skärm diagonal: | 22 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 Pixels |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Videolägen som stöds: | 720p |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Kompositvideoingång: | 1 |
| Komponenter för video (YPbPr/YCbCr): | 1 |
| DVI-port: | Nee |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 10 W |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.2 W |
| Antal högtalare: | 2 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HD typ: | HD |
| 3D: | Nee |
| VESA montering: | Ja |
| Djup (utan bas): | 64 mm |
| Höjd (utan bas): | 348 mm |
| Bredd (utan bas): | 534 mm |
| Vikt (utan bas): | 4400 g |
| Skärmdiameter i centimeter: | 54.8 cm |
| PC-ingang (D-Sub): | Ja |
| Common Interface Plus (CI+): | Nee |
| Internet-TV: | Nee |
| Enhetsbredd (med stativ): | 534 mm |
| Djupenhet (med stativ): | 147 mm |
| Enhetshöjd (med stativ): | 376 mm |
| Vikt (med stativ): | 4700 g |
| Brusreducering: | Ja |
| Gemensamt gränssnitt (CI): | Nee |
| LED backlight-type: | Edge-LED |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 110 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
Kokplatta ATAG Manualer
28 Januari 2025
16 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
Kokplatta Manualer
Nyaste Kokplatta Manualer
9 April 2025
9 April 2025
7 April 2025
7 April 2025
7 April 2025