ATAG HG6292CA Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG HG6292CA (2 sidor) i kategorin Kokplatta. Denna manual har varit användbar för 45 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
831
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kokplatta |
| Modell: | HG6292CA |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 12000 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 526 mm |
| Höjd: | 45 mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Antal gasbrännare: | 4 |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Effekt: | 8000 W |
| Energiklass: | A+ |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 490 mm |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Sjuda brännare / kokzon: | 2000 W |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 1000 W |
| Stora brännare / kokzon: | 2000 W |
| Extra stor hög hastighet brännare / kokzon: | 3000 W |
| Flamskyddad enhet: | Ja |
Kokplatta ATAG Manualer
28 Januari 2025
16 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
Kokplatta Manualer
Nyaste Kokplatta Manualer
9 April 2025
9 April 2025
7 April 2025
7 April 2025
7 April 2025