ATAG HG7792CA Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG HG7792CA (2 sidor) i kategorin Kokplatta. Denna manual har varit användbar för 47 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
249
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kokplatta |
| Modell: | HG7792CA |
| Vikt: | 17000 g |
| Bredd: | 750 mm |
| Djup: | 526 mm |
| Höjd: | 45 mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Effekt: | 12500 W |
| Energiklass: | A+ |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 5 |
| Sjuda brännare / kokzon: | 3000 W |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 1000 W |
| Stora brännare / kokzon: | 2000 W |
| Extra stor hög hastighet brännare / kokzon: | 4500 W |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 560 x 490 x 30 mm |
Kokplatta ATAG Manualer
28 Januari 2025
16 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
Kokplatta Manualer
Nyaste Kokplatta Manualer
9 April 2025
9 April 2025
7 April 2025
7 April 2025
7 April 2025