ATAG HG8511MBA Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG HG8511MBA (34 sidor) i kategorin Kokplatta. Denna manual har varit användbar för 29 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
34
Nedladdningar
1.695
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kokplatta |
| Modell: | HG8511MBA |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 794 mm |
| Djup: | 522 mm |
| Höjd: | - mm |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Antal gasbrännare: | 5 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Effekt: | 0.6 W |
| Wok brännare: | Ja |
| Energiklass: | A+ |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Installationsfack, bredd: | 750 mm |
| Installationsfack, djup: | 490 mm |
| Installationsfack, höjd: | 45 mm |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 5 |
| Sjuda brännare / kokzon: | 1000 W |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 2000 W |
| Stora brännare / kokzon: | 3000 W |
| Extra stor hög hastighet brännare / kokzon: | 6000 W |
| Typ av ytskikt: | Rostfritt stål |
| Wok brännare läge: | Vänster |
Kokplatta ATAG Manualer
28 Januari 2025
16 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
Kokplatta Manualer
Nyaste Kokplatta Manualer
9 April 2025
9 April 2025
7 April 2025
7 April 2025
7 April 2025