ATAG HG91..A Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG HG91..A (42 sidor) i kategorin Kokplatta. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
42
Nedladdningar
1.732
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kokplatta |
| Modell: | HG91..A |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 120 g |
| Bredd: | 92 mm |
| Djup: | 42 mm |
| Höjd: | 59 mm |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Användarmanual: | Ja |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Monteringsmetod: | Clip/standaard |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Ursprungsland: | China |
| Optisk sensorstorlek: | 1/3 " |
| Megapixlar: | 2 MP |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Inbyggd blixt: | Nee |
| Gränssnitt: | USB 2.0 |
| Maximal videoupplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Bildformat som stöds: | BMP, JPG |
| Stöder Windows: | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows XP |
| siffra: | 1 |
| Antal mikrofoner: | 1 |
| Stöder Mac-operativsystem: | Ja |
| Kamera HD-typ: | Full HD |
| Strömförsörjning via USB: | Ja |
| Mikrofonriktningstyp: | Omnidirectioneel |
| Andra stödsystem: | ChromeOS |
| Sekretesskamera: | Ja |
| Skriv sekretess: | Privacy-afdekking |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85258900 |
| Ansiktsspårning: | Nee |
| Diagonalt synfält: | 73 ° |
Kokplatta ATAG Manualer
28 Januari 2025
16 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
Kokplatta Manualer
Nyaste Kokplatta Manualer
9 April 2025
9 April 2025
7 April 2025
7 April 2025
7 April 2025