ATAG hi 112 f Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG hi 112 f (22 sidor) i kategorin Kokplatta. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
22
Nedladdningar
1.657
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kokplatta |
| Modell: | hi 112 f |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Black, Stainless steel |
| Inbyggd display: | Nee |
| Bredd: | 1215 mm |
| Djup: | 500 mm |
| Höjd: | - mm |
| Snäll: | Muurmontage |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Maximal utsugskapacitet: | 1000 m³/uur |
| Extraktionsmetod: | Luchtafvoer |
| Typ lampa: | Halogeen |
| Höjd (min): | 670 mm |
| Höjd (max): | 1030 mm |
| Avgasplats: | Boven |
Kokplatta ATAG Manualer
28 Januari 2025
16 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
Kokplatta Manualer
Nyaste Kokplatta Manualer
9 April 2025
9 April 2025
7 April 2025
7 April 2025
7 April 2025