ATAG HI9271SI Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG HI9271SI (2 sidor) i kategorin Kokplatta. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
276
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kokplatta |
| Modell: | HI9271SI |
| Vikt: | 7240 g |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 510 mm |
| Höjd: | 50 mm |
| Förpackningens vikt: | 8460 g |
| Förpackningens bredd: | 350 mm |
| Djuppackning: | 570 mm |
| Förpackningshöjd: | 238 mm |
| Snäll: | Handmatige grasmaaier |
| Tillgångar: | 0 W |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Antalet hjul: | 2 wiel(en) |
| Framhjulets diameter: | 218 mm |
| Maaibreedte: | 400 mm |
| Antal klipphöjdspositioner: | 4 |
| Minsta klipphöjd: | 15 mm |
| Maximal klipphöjd: | 35 mm |
| Slåttermetod: | Cilinderbladen |
| Antal ark: | 5 |
| Rekommenderad gräsmattastorlek: | 250 m² |
| Gräsfångare: | Ja |
| Behållarens innehåll: | 27 l |
| Klipphöjd: | 15 - 35 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Effekt: | 11100 W |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Displaytyp: | Nej |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 5 |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 3000 W |
| Stora brännare / kokzon: | 5500 W |
| Manöverplats: | Övre främre |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Precisionspenna: | Ja |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
Kokplatta ATAG Manualer
28 Januari 2025
16 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
15 Januari 2025
Kokplatta Manualer
Nyaste Kokplatta Manualer
9 April 2025
9 April 2025
7 April 2025
7 April 2025
7 April 2025