ATAG KA211DA Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG KA211DA (97 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
97
Nedladdningar
1.260
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KA211DA |
| Vikt: | 134000 g |
| Höjd: | 1750 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 519 kWh |
| Fryskapacitet: | 10.9 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Strömförsörjning: | 220-230 V |
| Produktens färg: | Silver |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 5.6 h |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Hängbar dörr: | Nej |
| Total kapacitet netto: | 512 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Klimatkategori: | N (normal) |
| Ansluten effekt: | 210 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Fryskapacitet netto.: | 160 l |
| Kylkapacitet netto: | 352 l |
kylskåp ATAG Manualer
18 Mars 2026
18 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
10 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026