ATAG KD 8102 BD Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG KD 8102 BD (27 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 27 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
27
Nedladdningar
1.679
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KD 8102 BD |
| Färg på produkten: | Haver |
| Bredd: | 1000 mm |
| Djup: | 500 mm |
| Höjd: | 210 mm |
| Installationsfackets bredd: | 980 mm |
| Installationsfack djup: | 480 mm |
| Monteringsverktyg: | Ja |
| Översvämningsskydd: | Ja |
| Typ av handfat: | Opbouwwasbak |
| Forma handfat: | Rechthoekig |
| Diskbänksmaterial: | Graniet |
| Antal handfat: | 1 kommen |
| Form första diskbänken: | Vierkant |
| Första skålens mått (BxL): | 420 x 480 mm |
| Först kommer djupet: | 210 mm |
| Kraangat: | Nee |
| Disken: | Ja |
| Kran ingår: | Nee |
| Sifon ingår: | Ja |
| Diskbänksstorlek: | 3.5 " |
| Placera bänkskivan: | Omkeerbaar |
kylskåp ATAG Manualer
18 Mars 2026
18 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
10 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026