ATAG KD60122B Bruksanvisning
ATAG Kylning frysning KD60122B
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KD60122B (9 sidor) i kategorin Kylning frysning. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om ATAG KD60122B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/9

13
INSTRUCTIONS FOR USE
PRODUCT DESCRIPTION
CONTROLS
BEFORE USING THE APPLIANCE
SAFEGUARDING THE ENVIRONMENT
PRECAUTIONS AND GENERAL
RECOMMENDATIONS
HOW TO OPERATE THE REFRIGERATOR
COMPARTMENT
HOW TO OPERATE THE FREEZER
COMPARTMENT
HOW TO DEFROST AND CLEAN THE
APPLIANCE
TROUBLESHOOTING GUIDE
AFTER-SALES SERVICE
INSTALLATION
ELECTRICAL CONNECTION
60802016GB.fm Page 13 Friday, December 30, 2005 2:05 PM
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kylning frysning |
| Modell: | KD60122B |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 557 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 1220 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 175 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.48 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Total kapacitet netto: | 193 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 36 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Frostfri (kyl): | Nej |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 80 W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 18 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 175 l |
| Porttyp: | Single |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 570 x 550 x 1232 mm |
| Frostfri (frys): | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KD60122B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kylning frysning ATAG Manualer
20 Oktober 2024
19 Oktober 2024
19 Oktober 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
24 Juli 2024
24 Juli 2024
Kylning frysning Manualer
Nyaste Kylning frysning Manualer
26 Januari 2025
25 Januari 2025
15 Januari 2025
12 Januari 2025
11 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025