ATAG KU1190C Bruksanvisning
ATAG Kylning frysning KU1190C
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KU1190C (27 sidor) i kategorin Kylning frysning. Guiden har ansetts hjälpsam av 38 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om ATAG KU1190C eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kylning frysning |
| Modell: | KU1190C |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 820 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 173 kWh |
| Fryskapacitet: | 8 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 17 h |
| Temperatur vid drift: | 16 - 38 ° C |
| Energiklass: | E |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | N-T |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 820 mm |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 86 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KU1190C ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kylning frysning ATAG Manualer
20 Oktober 2024
19 Oktober 2024
19 Oktober 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
24 Juli 2024
24 Juli 2024
Kylning frysning Manualer
Nyaste Kylning frysning Manualer
26 Januari 2025
25 Januari 2025
15 Januari 2025
12 Januari 2025
11 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025