ATAG KS32088A Bruksanvisning
ATAG Kylning frysning KS32088A
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KS32088A (9 sidor) i kategorin Kylning frysning. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om ATAG KS32088A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kylning frysning |
| Modell: | KS32088A |
| Färg på produkten: | Kers |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 5200 g |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 873 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 122 kWh |
| Ljudnivå: | 69 dB |
| Förpackningens vikt: | 8700 g |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Snäll: | Cilinderstofzuiger |
| Avtagbart filter: | Ja |
| Luftfiltrering av dammsugare: | HEPA |
| Räckvidd: | 8.8 m |
| Smutsavskiljningsmetod: | Filtrerend |
| Typ av rengöring: | Droog |
| Dammkapacitet: | 3.5 l |
| Teleskoprör: | Ja |
| Maximal ineffekt: | 2000 W |
| På / Av knapp: | Ja |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Förpackningsmått (BxDxH): | 330 x 380 x 570 mm |
| Typ av dammsugare: | Stofzak |
| Sugning: | - AW |
| Typ av rör: | Telescopisch |
| Rör/slangmaterial: | Metaal |
| Flexibel slang: | Ja |
| Automatisk sladdupprullare: | Ja |
| Indikator för full dammbehållare: | Ja |
| Korrekt användning: | Thuis |
| Dammsugarborste ingår: | Harde vloerborstel |
| Sugmunstycke för kuddar: | Ja |
| Spaltverktyg: | Ja |
| Dammborste: | Ja |
| Total höjd: | 873 mm |
| HEPA-klass: | HEPA 10 |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Dörrmontering: | Dörr-på-dörr |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 874 mm |
| Ansluten effekt: | 75 W |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 137 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KS32088A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kylning frysning ATAG Manualer
20 Oktober 2024
19 Oktober 2024
19 Oktober 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
24 Juli 2024
24 Juli 2024
Kylning frysning Manualer
Nyaste Kylning frysning Manualer
26 Januari 2025
25 Januari 2025
15 Januari 2025
12 Januari 2025
11 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025