ATAG KD62102B Bruksanvisning
ATAG Kylning frysning KD62102B
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KD62102B (7 sidor) i kategorin Kylning frysning. Guiden har ansetts hjälpsam av 34 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om ATAG KD62102B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kylning frysning |
| Modell: | KD62102B |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 557 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1020 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 157 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Dörrmontering: | Dörr-på-dörr |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Strömkälla: | Elektrisk |
| Total kapacitet netto: | 149 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 38 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1032 mm |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Fryskapacitet netto.: | 18 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 131 l |
| Kylskåp temperaturområde: | 10 - 38 ° C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KD62102B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kylning frysning ATAG Manualer
20 Oktober 2024
19 Oktober 2024
19 Oktober 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
24 Juli 2024
24 Juli 2024
Kylning frysning Manualer
Nyaste Kylning frysning Manualer
26 Januari 2025
25 Januari 2025
15 Januari 2025
12 Januari 2025
11 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025