ATAG KD62140A Bruksanvisning
ATAG Kylning frysning KD62140A
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KD62140A (7 sidor) i kategorin Kylning frysning. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om ATAG KD62140A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kylning frysning |
| Modell: | KD62140A |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 557 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 1395 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 107 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Flaskställ: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 3 |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1400 mm |
| Ansluten effekt: | 80 W |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 240 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KD62140A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kylning frysning ATAG Manualer
20 Oktober 2024
19 Oktober 2024
19 Oktober 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
24 Juli 2024
24 Juli 2024
Kylning frysning Manualer
Nyaste Kylning frysning Manualer
26 Januari 2025
25 Januari 2025
15 Januari 2025
12 Januari 2025
11 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025