ATAG KD8178 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG KD8178 (16 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.206
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KD8178 |
| Bredd: | 304.8 mm |
| Djup: | 243.8 mm |
| Typ av strömkälla: | ATX |
| Antal USB 2.0-portar: | 3 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 2 |
| Processoruttag: | LGA 775 (Socket T) |
| Processorfabrikant: | Intel |
| Maximalt internminne: | 8 GB |
| ETC: | Ja |
| Chipset moderkort: | Intel® 3000 |
| Medföljande drivrutiner: | Ja |
| PS/2-port(ar): | 2 |
| PCI Express x8-platser: | 1 |
| Typer av RAID: | 0, 1,5, 10 |
| Maximalt minne grafikadapter: | 16 MB |
| PCI-platser: | 1 |
| Kompatibla processorer: | Intel® Pentium® D |
| Parallellport(ar): | 1 |
| PCI-X-platser: | 2 |
| Moderkorts formfaktor: | ATX |
| Antal minnesplatser: | 4 |
| BIOS-minnesstorlek: | 64 Mbit |
| Antal SATA-anslutningar: | 4 |
| Antal COM-portar: | 2 |
| Antal parallella ATA-anslutningar: | 1 |
| Grafikkontroll: | XGI Volari Z7 |
| Typ av styrenhetsanslutning: | ITE IT8718F-S |
| RAID-ondersteuning: | Intel ICH7R |
| IPMI 2.0 kortplats: | Ja |
kylskåp ATAG Manualer
18 Mars 2026
18 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
10 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026