ATAG KS 4102 CN Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KS 4102 CN (50 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om ATAG KS 4102 CN eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/50

Gebruiks-
aanwijzing
Vriezer
User manual
Freezer
Notice
d'utilisation
Congélateur
Benutzer-
information
Gefrierschrank
KS4102CN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | KS 4102 CN |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 5.4 g |
| Bredd: | 25 mm |
| Djup: | 16 mm |
| Höjd: | 33 mm |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IPX4 |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, iOS |
| Batterikapacitet: | 110 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid: | 6 uur |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Anslutningsteknik: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Snabbladdning: | Ja |
| Garantikort: | Ja |
| Trådlös laddning: | Ja |
| Bärmetod: | In-ear |
| Rekommenderad användning: | Muziek |
| Typ av headset: | Stereofonisch |
| Impedans: | - Ohm |
| Placera högtalare hörlurar: | Intraauraal |
| Hörlurars frekvensområde: | - Hz |
| 3,5 mm-kontakt: | Nee |
| Mikrofontyp: | Ingebouwd |
| Batteristyrd: | Ja |
| Batteri/Batteri laddningstid: | 1 uur |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid (med laddningsbas/förvaringsbox): | 18 uur |
| Säkerhetsfunktioner: | Waterbestendig |
| USB-anslutning: | Nee |
| Laddnings station: | Ja |
| Extra öronproppar: | Ja |
| Laddstationsmått (BxDxH):: | 55 x 55 x 27.5 mm |
| Laddningsfodral: | 39 g |
| Laddstationskapacitet: | 390 mAh |
| Kontakttyp laddstation/förvaringsbox: | USB Type-C |
| Laddstation/förvaringsbox typ: | Draadloos |
| Typ produkt: | Headset |
| Batteriteknik: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterityp: | Ingebouwde accu |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85183000 |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KS 4102 CN ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys ATAG Manualer
27 Juli 2025
2 April 2025
12 Augusti 2024
3 Augusti 2024
22 Juli 2024
21 Juli 2024
21 Juli 2024
20 Juli 2024
19 Juli 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026