ATAG KU1090C Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KU1090C (18 sidor) i kategorin Frys. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om ATAG KU1090C eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/18

Provided product (specification) changes
and printing mistakes. ATAG UK, February 2010.
Built-In Appliance Collection... exclusive to the Kitchen Specialist2010
Built-In Appliance Collection... exclusive to the Kitchen Specialist 2010
ATAG UK
Tuition House
27-37 St. George’s Road
LONDON SW19 4EU
United Kingdom
Sales Department
T 0208 2473993
F 0208 2473999
E-mail: [email protected]
www.atag.co.uk
After Sales Service
UK T 0844 557 63 19
Ireland T 1800 30 30 12
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Frys |
| Modell: | KU1090C |
| Produkttyp: | Frysskåp |
| Vikt: | 33000 g |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 818 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 143 kWh |
| Energiförbrukning: | 0.56 kWh/24h |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Fryskapacitet: | 8 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 17 h |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Ljudnivå Lc IEC: | 41 dB |
| Klimatkategori: | N-T |
| Ansluten effekt: | 90 W |
| Frys - Antal hyllor: | 3 |
| Fryskapacitet netto.: | 86 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 600 x 550 x 820 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KU1090C ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Frys ATAG Manualer
27 Juli 2025
2 April 2025
12 Augusti 2024
3 Augusti 2024
22 Juli 2024
21 Juli 2024
21 Juli 2024
20 Juli 2024
19 Juli 2024
Frys Manualer
Nyaste Frys Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026