ATAG KS22178B Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KS22178B (12 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om ATAG KS22178B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | KS22178B |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 1480 g |
| Bredd: | 122 mm |
| Djup: | 122 mm |
| Höjd: | 370 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 279 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Snäll: | Blender voor op aanrecht |
| Fryskapacitet: | 3 kg/24h |
| Användarmanual: | Ja |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Kraftkälla: | AC |
| Avtagbar bricka: | Ja |
| Tillgångar: | 300 W |
| Innehåll behållare/burk: | 0.6 l |
| Ursprungsland: | Polen |
| Iskross: | Ja |
| Antihalkfötter: | Ja |
| Innehåller inte: | Bisfenol A / BPA |
| Pulsfunktion: | Ja |
| Antal koppar: | 2 stuk(s) |
| Kvarn: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Produktens färg: | Vit |
| Skärmtyp: | LED |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 16 h |
| Lamptyp: | LED |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Dörrmontering: | Dörr-på-dörr |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Strömkälla: | Elektrisk |
| Total kapacitet netto: | 292 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 35 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Minsta drifttemperatur: | 10 ° C |
| Maximal arbetstemperatur: | 43 ° C |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Multi-luftflödessystem (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 5 |
| Installationsfack, bredd: | 560 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 1776 mm |
| Ansluten effekt: | 130 W |
| Fryskapacitet netto.: | 30 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 262 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KS22178B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp ATAG Manualer
18 Mars 2026
18 Mars 2026
18 Mars 2026
17 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
9 Mars 2026
8 Mars 2026
7 Mars 2026
7 Mars 2026
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026